Strona główna » Zastępstwa

Zastępstwa


28.09.2022 (Jutro)

SOKOŁOWSKA Aleksandra
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
11ABiologia27Uczniowie przychodzą później
24ANJęzyk polski27GÓRSKA Marzena
32AJęzyk polski27SOŁTYSIAK Mirella
42CZajęcia z wychowawcą27BORGULA-JANICKA Maja

29.09.2022 (Czwartek)

BARANOWSKA Małgorzata
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
14BNHistoria14Uczniowie przychodzą później
23AJęzyk polski14GÓRSKA Marzena
34ANMatematyka14RUTKOWSKA Agnieszka
44CNMatematyka14BORGULA-JANICKA Maja
53DHistoria14MILEWSKI Łukasz
JEDYNAK-WYPYCH Anna
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
22B|a2Język niemiecki18BORGULA-JANICKA Maja
53C|a2Wychowanie fizyczne18MAZURKIEWICZ Jacek
63C|a2Wychowanie fizyczne18MAZURKIEWICZ Jacek
KLIMKO Małgorzata
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
22C|1Język hiszpański19WOREK Jarosław
32C|1Język hiszpański19WOREK Jarosław
53C|a1Wychowanie fizyczne19MAZURKIEWICZ Jacek
63C|a1Język hiszpański19WOREK Jarosław
KONOPKO Adrian
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
33D|1Język angielski32CZARNOTA Joanna
SOKOŁOWSKA Aleksandra
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
14ANBiologiaUczniowie przychodzą później
33AReligia27SULIMA Wojciech
42CJęzyk angielski27CZARNOTA Joanna
53ABiologia27SOŁTYSIAK Mirella
62AReligia27SULIMA Wojciech
72BHistoria27MILEWSKI Łukasz
83AZajęcia z wychowawcą27Uczniowie zwolnieni do domu
SZROM Anna
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
23B|fiz_r1Wiedza o społeczeństwieRUTKOWSKA Agnieszka
33CMatematyka16DOBROWOLSKA-URBANEK Anna
43BJęzyk polskiTOMALSKA Anna
63DJęzyk polski12SOŁTYSIAK Mirella

30.09.2022 (Piątek)

GRZYMKOWSKA Iwona
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
12C|W1Wychowanie fizyczneS1Uczniowie przychodzą później
24BN|2Wychowanie fizyczneMAZURKIEWICZ Jacek
34CN|W2Wychowanie fizyczneS1MAZURKIEWICZ Jacek
44CN|W2Wychowanie fizyczneS1MAZURKIEWICZ Jacek
72B|1InformatykaS1MISZKIEWICZ Ryszard
JEDYNAK-WYPYCH Anna
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
33DKoło języka angielskiego18OMELAN Grzegorz
KLIMKO Małgorzata
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
13C|a1Wychowanie fizyczne19MAZURKIEWICZ Jacek
23D|a1Język angielski19CZARNOTA Joanna
32C|1Wiedza o społeczeństwie19RUTKOWSKA Agnieszka
42C|1Język angielski19CZARNOTA Joanna
54CN|a2Język angielski19CZARNOTA Joanna
KONOPKO Adrian
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
12C|W2Wychowanie fizyczneS2Uczniowie przychodzą później
62A|2Język niemieckiWOREK Jarosław
SOKOŁOWSKA Aleksandra
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
12BJęzyk polski27SOŁTYSIAK Mirella
43AMatematyka27DOBROWOLSKA-URBANEK Anna
73BZajęcia z pedagogiemSTRONA-MUSZCZYŃSKA Iwona
SULIMA Wojciech
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
14CN|relJęzyk angielski1WALKOWICZ Ewa
43C|relJęzyk polskiSOŁTYSIAK Mirella
53D|relMatematyka1DOBROWOLSKA-URBANEK Anna
62B|relJęzyk niemiecki1BORGULA-JANICKA Maja
SZROM Anna
LpKlasaPrzedmiotSalaZastępca
23BJęzyk polskiTOMALSKA Anna
33AJęzyk polski16TOMALSKA Anna
72CChemia16PASEK Małgorzata
Przejdź do góry