Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek

8.00-14.00

Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.

Nasza biblioteka szkolna pracuje w programie MOL NET+
LINK: https://m001334.molnet.mol.pl

Każdy uczeń ma możliwość zalogowania się na swoje konto w katalogu biblioteki szkolnej wchodząc ww. link.

Aby zalogować się, należy w menu wybrać “Zaloguj się” i wypełnić formularz logowania podając:

• Login: e-mail dodatkowy, który jest w bazie szkoły i bibliotek (e-mail podawany wychowawcy na początku pobytu w szkole )
  • indywidualne hasło czytelnika (takie jak do edziennika).

W razie problemów należy kliknąć przywróć dostęp, a w razie pytań zgłosić się do biblioteki szkolnej.

W katalogu możesz:

• sprawdzić w bazie czy książka, jaka Cię interesuję, znajduję się w bibliotece szkolnej,
  • sprawdzić swoje dane osobowe: liczbę egzemplarzy, które możesz wypożyczyć lub udostępnić
  • sprawdzić wypożyczone przez siebie książki wraz z datą ich zwrotu,
  • zarezerwować książkę, jaka cię interesuję, a po potwierdzeniu przez bibliotekarza stanu rezerwacji, odebrać ją w bibliotece,
  • prolongować okres wypożyczenia książki.