Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu

klasa III A

Barska Julia, Bronowicka Paulina, Bucyk Łukasz, Dacyszyn Piotr, Federenko Honorata, Fertała Paulina, Garbowska Małgorzata, Gniewowska Julia, Gromna Patrycja, Gul Emilia, Kłoda Maria, Kubiak Natalia, Kuczyński Kasper, Machaj Cyprian, Midura Miłosz, Piechowska Wiktoria, Pietraszek Zuzanna, Podgórski Maksymilian, Puchelak Igor, Ryś Paulina, Sagan Weronika, Skibińska Dominika, Sotel Alicja, Stadniczuk Laura, Surdyka Sandra, Szutkowski Jakub, Turczynowska Oliwia, Uszyński Leon, Wilk Klaudia, Wróbel Maciej, Wyrembak Aneta, Żarnowiec Natalia

klasa III B

Błaszków Amelia, Bukieda Julia, Chrząstek Martyna, Chudoba Karolina, Cyprych Emilia, Dobruchowska Julia, Fejziaj Gabriel, Góral Maciej, Hołysz Krystian, Hryniuk Aleksandra, Jaworski Kacper, Jurkowska Magdalena, Kątnik Michał, Kucharska Justyna, Kuziemski Jacek, Łukawiecki Bartosz, Olender Kamil, Ostern Patryk, Pachurka Marcin, Pasierski Adam, Pawelec Julia, Piekoszewska Sandra, Rychlewicz Alex, Siek Franciszek, Sobczak Szymon, Stefaniszyn Anna, Wachowska Oliwia, Wionczek Paulina, Wolny Jakub, Woźniak Sebastian, Wróbel Zuzanna, Wróblicki Jan, Wyrzykowski Michał, Żabski Maciej

klasa III C

Bogusz Klaudia, Czulak Klaudia, Gorszczuk Martyna, Jabłońska Alicja, Jędryka Katarzyna, Kaczmarek Angelika, Kamiński Mateusz, Karolewicz Patrycja, Kolaszyńska Gabriela, Kowalczyk Krzysztof, Lech Justyna, Lenkiewicz Michał, Łuczak Aleksandra, Łukasiewicz Martyna, Maryszczak Emilia, Mazurkiewicz Jędrzej, Mruczyńska Katarzyna, Musiał Michał, Niepsujewicz Oliwia, Perepelytsya Svitlana, Perka Adrianna, Pochwała Zuzanna, Przewoźna Olga, Rapiejko Wojciech, Rosak Karolina, Rudyk Julia, Salwach Karolina, Serysheva Daria, Walczak Wiktoria, Wiatrowska Joanna, Wrzesińska Weronika, Zając Ewa

klasa III D

Beskiewicz Kamil, Buczyńska Natalia, Chechelska Weronika, Długa Oliwia, Dolny Szymon, Gubernat Kamila, Jagucki Tymoteusz, Kasprzak Karolina, Kochanowska Sylwia, Komorowski Wiktor, Kurczyńska Maja, Kurek Sebastian, Lorenc Kinga, Łoziak Hanna, Mroczka Rafał, Nizio Michał, Pasiut Marcela, Piekarczyk Łukasz, Podgórski Maksymilian, Pyzik Jagoda, Stefanik Barbara, Sulej Julia, Szpunar Klaudia, Tracz Oliwia, Warchał Daria, Wyrwas Szymon, Zalewski Mateusz

klasa III A

Bentkowski Hubert Henryk, Długosz Michał, Duda Dominika, Dzieniszewska Estera Agnieszka, Gardas Natalia, Jaroszek Julia, Kaleta Patryk, Kowalski Jakub, Kubiak Kornelia, Łyczak Mateusz, Manowska Nikola, Marciniak Natalia Anna, Metodiev Stojan, Opielowska Natalia, Panasińska Weronika Ewelina, Przeklasa Dominika, Skibiński Piotr, Staszkiewicz Martyna, Studziński Rafał, Waszak Wiktoria, Witka Michał, Włodarczyk Agnieszka, Zawiślak Oliwia

klasa III B

Buras Paweł, Bystroński Mateusz, Chruszczewska Klaudia,Dylak Krzysztof Jan, Eliasz Jan, Guszpit Adrian, Guzenda Mateusz Wojciech, Jarosz Michał, Karliński Patryk Mateusz, Kogut Klaudia, Kopij Anna, Kozicki Jakub, Krzyszczuk Łukasz, Kubica Marta Małgorzata, Kulczycka Julia Maria, Łojowski Adam Ryszard, Morela Marek Edward, Nowak Hanna, Olszewska Wiktoria, Pawlik Maciej Sławomir, Reszczyński Dominik Roman, Rudyk Martyna Paulina, Sawicki Maciej Piotr, Szczurkowski Karol, Trybel Aleksandra Natalia, Zając Jakub, Zięba Piotr, Zubkiewicz Jakub Antoni, Żebrowski Marek

klasa III C

Błaszków Adrian, Bogdan Błażej, Borkowska Klaudia, Dziura Marcin, Galant Amelia, Grubiak Karolina, Guszpit Weronika, Habrych Joanna, Hałat Mateusz, Jakubowska Martyna, Kaczor Martyna, Kawałko Dawid, Kołtowska Małgorzata, Korwin Idalia, Krych Jakub, Kwieciński Jakub, Litra Daniel, Matkowska Natalia, Milczarek Maria, Nowicki Dawid, Pich Jakub, Piksa Weronika, Salak Mateusz, Salij Jakub, Skorupińska Martyna, Słobodzian Katarzyna, Sopata Piotr, Sroka Jakub, Szczupał Julia, Szyszka Gabriel, Wolan Karolina, Woźniak Daria

klasa III D

Antochów Sandra, Bachula Konrad, Biechowiak Kornelia, Bielski Jakub, Bojko Karolina, Chojnacka Gabriela, Cipirska Weronika, Gaweł Dominika, Jadach Kornela, Klimek Gabriela, Kończyło Nicola, Kozak Jacek, Kozłowska Zuzanna, Krzykowska Zofia, Kulbicka Barbara, Morozińska Zuzanna, Mróz Hanna, Raczkowska Sara, Radka Szymon, Różański Rafał, Sambórski Kordian, Silarska Paulina, Skibiński Michał, Skrzypnik Martyna, Stadniczuk Jowita, Szymek Sandra, Świerk Miłosz, Wasilewska Sara

klasa III A

Bednarek Barbara, Brzezińska Kamila, Buczma Patryk, Chmal Paulina, Dukat Dominik, Dziembowska Aleksandra, Fatla Dawid, Fiedor Paulina, Hajduk Anita, Hajduk Wiktoria, Jarosz Natalia, Kapela Joanna, Kaźmierczak Daria, Kendzierski Szymon, Kośny Marta, Kot Wiktoria, Kotrys Wiktoria, Kowalczyk Agata, Krawczyk Karolina, Krych Małgorzata, Łochański Jakub, Mieczkowski Kacper, Nazar Aleksandra, Rabenda Paulina, Rogala Aleksandra, Rosińska Laura, Sanetra Michał, Szepielak Katarzyna, Szyszka Aleksandra, Wilk Patryk, Zagórowska Natalia, Zając Katarzyna, Zimoch Jaśmina

klasa III B

Barcewicz Przemysław, Bielecka Agata, Błażniak Oliwia, Boguszewska Justyna, Bukieda Justyna, Capar Dominika, Ceremuga Maja, Chmiel Katarzyna, Czaplejewicz Maciej, Demski Grzegorz, Dworzycki Mateusz, Florków Katarzyna, Groń Natalia, Jędryka Maria, Kielian Weronika, Kopytko Justyna, Kowalska Patrycja, Lechowicz Oktawia, Makarewicz Aleksandra, Mikina Gabriela, Nowicki Dawid, Ross Natalia, Ruszel Jakub, Rupa Karolina, Stanek Marcel, Szczepanik Aleksandra, Szrom Piotr, Sztymar Szymon, Toporowska Anna, Warzycha Dominika, Witwicka Andżelika, Wszoła Jacek, Zbruk Kacper

klasa III A

Bazylewicz Wojciech, Bogdan Paulina, Brzezicki Krystian, Capar Julia, Dobosz Michał, Dykus Łukasz, Gołaszewska Justyna, Haas Krzysztof, Hurska Iwona, Jędras Marlena, Kendzierski Dawid, Kędra Justyna, Kogut Aleksandra, Koziarska Karolina, Kozieja Szymon, Krej Jakub, Kuboń Adrian, Marcinków Maksymilian, Michalska Malwina, Muszyńska Aleksandra, Osińska Wiktoria, Rączka Aleksandra, Rosińska Daniela, Rusnarczyk Wioleta, Sarzyniak Marlena, Sawicka    Dominika, Sudak Jerzy, Szpetkowski Mateusz, Tesarowicz Klaudia, Wantuch Piotr, Wcisło Gabriela, Wilk Kacper, Wirga Adrianna, Witkowska Katarzyna

klasa III B

Antonowicz Dominik, Augustyn Magdalena, Bachta    Karolina, Bernardi Patrycja, Bochen    Adrianna, Chirowska Klaudia, Chojnowski Andrzej, Chudzik    Julia, Dzięcioł Sylwia, Dziubina Karol, Fijałkowski Mateusz, Gawroński Dawid, Górska Dominika, Grudziński Andrzej, Hamulecki Krzysztof, Hanyż Kornela, Jacheć Kamila, Jasiczek Katarzyna, Kowalczyk Karolina, Lorek Jakub, Mruczyński Michał, Nowacka Anna, Nowak Witold, Rudnicki Dawid, Sikora Piotr, Sikorska Weronika, Silarska Weronika, Simon Paulina, Sobczak Kacper, Techmańska Karolina, Walczak Karolina, Wojnarowska Sabina, Zielińska Wiktoria

klasa III A

Adamowska Marta, Andreasik Justyna, Bendyk Melanie, Błachut Katarzyna, Jakubowski Igor, Kaczak Joanna, Litra Dawid, Nyga Paulina, Olszewska Irena, Opioła Żaneta, Ostrowska Patrycja, Róża Marcin, Studnicka Małgorzata, Taracińska Kinga, Wojcieszczyk Patryk, Zamojska Aleksandra

klasa III B

Bajek Julia, Błasiak Aleksandra, Bykowy Kacper, Chandoha Magdalena, Ciwińska Katarzyna, Dwojak Patrycja, Dzianach Agnieszka, Dziumak Paulina, Gawlik Agnieszka, Jadczyk Jagoda, Kęcki Jakub, Krocz Michalina, Lorek Oliwia, Naumowicz Bartosz, Przybysz Krzysztof, Sobania Monika, Szczepanik Agata, Świercz Katarzyna

klasa III C 

Bańkowski Kajetan, Bęben Bartłomiej, Bombik Michał, Chwistek Łukasz, Dryszcz Radosław, Duś Hubert, Gembka Dominika, Gulewska Roksana, Jarosz Magdalena, Jędrzejczak Filip, Karnatowska Dominika, Konopko Radosław, Kulczycki Damian, Łużyńska Katarzyna, Malinowski Kamil, Miarecki Jędrzej, Mucha Martyna, Nowak Aleksandra, Oliwa Milena, Rostkowski Patryk, Sychla Łukasz, Szrom Anna, Szwed Jakub, Włodarczyk Karolina

klasa III D

Bogusz Michał, Bruchalska Katarzyna, Capar Mariusz, Hadała Paweł, Jędrzejak Kornel, Jonek Mateusz, Kłoda Mikołaj, Krocz Adam, Kutarba Łukasz, Popik Albert, Pukarowska Anna, Rzeczycki Karol, Sajdak Anna, Sobieraj Damian, Witwicki Patryk

klasa III A

Bochocka Nicola, Bucma Mariola, Janocha Kinga, Kapela Anna, Kobiałka Karina, Kozioł Emilia, Krukowska Małgorzata, Machnik Daria, Magiera Katarzyna, Pietrzak Julita, Pionke Żaneta, Schwarz Klaudia, Sobieraj Paulina, Stadniczuk Joanna, Stanek Kamila, Stecuła Oskar, Szczepaniak Karol, Wybult Piotr

klasa III B

Abel Klaudia, Bąk Aleksandra, Boryń Katarzyna, Bujak Marta, Chodor Grzegorz, Drozd Michał, Jędrzejko Klaudia, Kempińska Ewa, Kucharska Katarzyna, Łoś Artur, Mazurkiewicz Magdalena, Przepiórka Natalia, Rudyk Aleksandra, Stanisławska Maja, Tkaczyńska Justyna, Tomaszewska Daria, Zawiślak Ireneusz, Żytkowska Paulina

klasa III C 

Bachta Katarzyna, Białek Marta, Chomaniec Bartosz, Cieślak Monika, Drab Dominik, Drozd Natalia, Dżul Adam, Godek Albert, Grądziel Marcel, Grzegorczyk Marcin, Grzegorzewska Sylwia, Gużda Aleksandra, Jurek Bartosz, Kielian Patryk, Kluska Kinga, Kulas Arkadiusz, Łukiewicz Szymon, Majewski Kamil, Marszałek Patrycja, Michalak Agata, Rosińska Katarzyna, Rusiniak Piotr, Sokołowska Monika, Syrico Katarzyna, Szpineta Janusz, Ślusarczyk Jaromir, Świtajło Mateusz, Wasylik Krzysztof, Wietrzyński Michał, Zacierka Bartosz, Zieliński Grzegorz, Ziomek Anna

klasa III D

Bednarski Kamil, Graniczkowska Katarzyna, Groblica Dawid, Jankowski Konrad, Jędrzejewski Przemysław, Kilimiak Mateusz, Krawiec Marta, Krużyńska Malwina, Lechwar Agnieszka, Letkiewicz Adrian, Macek Dawid, Malinowski Damian, Mazurkiewicz Jan, Michalska Karina, Mirowska Nela, Orlińska Agata, Pańta Aleksandra, Pinderski Bartosz, Robak Dawid, Sewioło Emanuela, Sitkowska Martyna, Skrabanek Bartosz, Strzelczyk Robert, Stypiński Kamil, Świder Elżbieta, Waląg Łukasz, Waliduda Dorota, Wierzbicki Bartłomiej, Wojnarowski Jan, Zimnik Miłosz, Źrałko Pamela

klasa III A

Bajek Dominik, Beskiewicz Martyna, Czajkowska Dominika, Demski Bartosz, Derlatka Kinga, Faroń Marta, Gajewski Adrian, Hajduk Aleksandra, Kondrajczak Kamila, Kotala Joanna, Kubiak Karolina, Leszczyński Jacek, Lubońska Ewelina, Masłowska Karolina, Michalak Aleksandra, Michalik Martyna, Mikuszewska Marta, Mizera Kamila, Mucha Radosław, Murgrabia Weronika, Niedźwiedź Natalia, Piotrowska Wiktoria, Rudnicka Klaudia, Rurański Arkadiusz, Skarżyński Kamil, Smoła Magdalena, Socha Sylwia, Szular Żaneta, Wala Magdalena, Woźniak Justyna, Zawadzka Magdalena

klasa III B

Czerniawska Klaudia, Foryś Piotr, Golonka Katarzyna, Kasalik Jakub, Klesyk Natalia, Leś Milena, Matyjaszczyk Magdalena, Muszyńska Patrycja, Mykita Gabriela, Piecuch Maja, Pilarz Sandra, Skalska Martyna, Szetelnicki Łukasz, Tadla Sara, Wesołowski Michał, Zielińska Wiktoria

klasa III C 

Andraszak Agnieszka, Bęben Marcin, Binicki Patryk, Chodyła Bartosz, Czamlet Agnieszka, Duś Wiktor, Dzianach Sebastian, Gołąbek Jan, Guszpit Dawid, Heltman Aleksandra, Jarosz Tomasz, Juzak Daria, Kołodziejski Maciej, Konstanciuk Maciej, Kopij Paweł, Kucia Maciej, Kurpiel Paweł, Lisowski Miłosz, Paszkiewicz Kamil, Rogala Radosław, Rojek Krzysztof, Sieńko Klaudia, Szała Maja, Szczepańczyk Barbara, Sztymar Michał, Wojtyła Dorota

klasa III D

Andruszkiewicz Malwina, Barcicka Klaudia, Biegańska Klaudia, Bułkowska Maja, Cygankiewicz Dominika, Czapla Marzena, Czop Justyna, Dolińska Sandra, Dziębor Martyna, Florków Klaudia, Gabruk Marlena, Gajda Gabriela, Gorazdowska Klaudia, Gruszczyńska Patrycja, Jarosławski Bartłomiej, Konstańciuk Karolina, Krzeptoń Amelia, Lewczak Mieszko, Minosora Maria, Orzycka Martyna, Parasiuk Aleksandra, Pawlik Izabela, Pezdek Magdalena, Pindera Małgorzata, Ryba Piotr, Serdeczna Żaneta, Skwarek Patryk, Sługocka Klaudia, Szkudlarek Kornelia, Szwak Rafał, Śliwa Paulina, Tomaszewski Bartosz, Winiarz Magdalena, Witka Konrad, Wolska Daria

klasa III E

Andreasik Adrian, Antoniewicz Kamil, Bodnik Patryk, Bury Sławomir, Derkacz Weronika, Dziedzic Klaudia, Garczyńska Adriana, Kaczmarek Maciej, Karlikowska Hanna, Krasoń Adrian, Krocz Martyna, Kulczycki Bartłomiej, Lewicka Daniela, Protasiewicz Krystian, Rutkowski Maciej, Strzelecka Barbara, Świętoniowska Mariola, Wojciechowska Kamila, Zatorska Klaudia

klasa III A

Derewlana Agnieszka, Drzewiecka Marlena, Dwojak Magdalena, Gąsior Michał, Grabska Marcela, Gwiżdż Aleksandra, Kiefer Klaudia, Kołodziejczyk Patrycja, Kołodziejski Kamil, Komarzyńska Justyna, Kruk Magdalena, Kuliczkowska Justyna, Lorenc Anna, Łęczyńska Ewelina, Maciocha Kinga, Maryszczak Agnieszka, Maryszczak Sylwia, Ostrowska Ilona, Pęcherska Aleksandra, Pęcherska Kamila, Procyszyn Patryk, Puchelak Alicja, Rabczewski Tomasz, Rudyk Agata, Rzeszut Piotr, Skrzyniarz Natalia, Szkoda Katarzyna, Tesarowicz Karolina, Wcisło Natalia, Wierzbicki Cezary, Wojtkowska Krystyna, Wystrach Beata

klasa III B

Dudzik Sylwia, Gąsiorowska Natalia, Gnap Joanna, Górniak Ireneusz, Hnat Bartosz, Homa Patryk, Janas Kamil, Komarnicka Natalia, Korjat Łukasz, Kretus Emilia, Mazurkiewicz Edyta, Opioła Joanna, Piwoda Izabela, Stochnij Paulina, Tomaszewska Jowita, Węgrzynowska Natalia

klasa III C 

Bułkowski Dawid, Curzytek Kamil, Czekalska Sylwia, Dzianach Magdalena, Frajd Aleksandra, Górka Alicja, Imiłowska Angelina, Koksanowicz Magdalena, Koladyńska Małgorzata, Kuboń Grzegorz, Laskowski Dawid, Lemiec Kamil, Łakomy Rafał, Marszałek Kamila, Maruszczak Patryk, Oleszczuk Joanna, Paruch Maciej, Serwadczak Tomasz, Skrzypczyńska Aleksandra, Soroka Łukasz, Staworowski Wojciech, Stępień Martyna, Suzanowicz Piotr, Szyczewska Joanna, Tokarczyk Konrad, Wojnarowska Maria, Zieliński Piotr

klasa III D

Bielańczyk Marta, Bielecka Agnieszka, Bogacki Jakub, Bujakiewicz Maciej, Chołoniewska Agata, Drozd Norbert, Fedorowicz Marcin, Homaniec Julia, Kiesińska Katarzyna, Kilimiak Magda, Maciejowski Mateusz, Makuszyński Piotr, Mietła Klaudia, Niewczas Joanna, Pater Katarzyna, Pławiak Honorata, Rudyk Angelika, Skorupińska Justyna, Tomalska Anna, Zakowicz Radosław, Saczkowski Adrian, Raczkowska Ewelina

klasa III E

Bednarek Konrad, Bogdan Angelika, Burzyńska Angelika, Chatys Adrian, Chojnacka Pamela, Herman Natalia, Jaskuła Sonia, Kazikowska Katarzyna, Kohnke Malwina, Koza Iza, Lechowicz Martyna, Maciocha Wojciech, Miga Estera, Niedowóz Angelika, Obodzińska Patrycja, Piszczak Michał, Radka Żaneta, Sidorowicz Patryk, Skibińska Agnieszka, Stankiewicz Patrycja, Stala Michał, Strąk Samanta, Techmański Marcin, Tenyszyn Magda, Tokarczyk Natalia, Wawrzków Emilia, Wechman Karolina, Wojas Marcin

klasa III A  

Binek Michał, Chmielewska Roksana, Gadecka Agata, Iwasyszyn Katarzyna, Karaś Aleksandra, Kądziel Weronika, Kiraga Paulina, Kotwica Karolina, Kusowski Marek, Łużna Edyta, Marków Ilona, Matuszczyk Emilia, Michalska Aldona, Pasternak Magdalena, Piętka Magdalena, Rosińska Angelika, Rosińska Estera, Stożek Katarzyna, Szczepaniak Natalia, Szostak Monika, Szulc Anna, Świącik Adam, Wiecha Katarzyna, Wieczorek Kornelia, Wolska Gabriela, Wszołek Marcin, Zakrzewska Justyna

klasa III B

Bednarczyk Brygida, Bernacka Magdalena, Czeredrecki Mateusz, Dzierżypolska Natalia, Fedorowicz Justyna, Konopko Adrian, Kowalczyk Marcin, Kowalska Ewelina, Maciocha Dominik, Malewicka Katarzyna, Nowotarski Mateusz, Płociniczak Marta, Polak Agata, Ptak Bartłomiej, Sanetra Marta, Sanetra Monika, Sarzyniak Katarzyna, Skrzypczak Damian, Stachera Kacper, Strzelczyk Paulina, Suluk Paulina, Szczupakowska Joanna, Wawrynek Katarzyna

klasa III C 

Bar Katarzyna, Błasiak Adrian, Hernas Patryk, Jabłoński Paweł, Jabłoński Tomasz, Jermak Tomasz, Krupa Malwina, Kuziemska Sylwia, Łabińska Iwona, Łuczak Szymon, Machaj Sebastian, Matkowski Przemysław, Malinowski Grzegorz, Michalak Agnieszka, Peca Justyna, Przybylska Aleksandra, Siwiecki Grzegorz, Studnicki Adam, Surdel Kamil, Teneta Adrian, Wójcik Kamil, Zawiślak Paweł, Zięba Robert

klasa III D

Chorążyczewska Natalia, Czyżycka Joanna, Dorociak Maciej, Drozd Sylwia, Dubińska Marlena, Dziubek Karolina, Głowacki Michał, Grablewska Marta, Grzeszczak Piotr, Jankowska Weronika, Jędrysiak Paulina, Jurkiewicz Jagoda, Karasiewicz Renata, Kotara Kamil, Kowalczyk Katarzyna, Kowalczyk Małgorzata, Lichtański Mateusz, Listowska Dominika, Łysanowicz Marcin, Mykita Łukasz, Niedopytalski Paweł, Piechowiak Kaja, Podstawka Mariusz, Rączka Anna, Rychter Michał, Schwarz Patryk, Skrabanek Justyna, Skrobich Damian, Szczotka Dominika, Topór Agnieszka

klasa III A  

Adamczyk Agata, Bańkowska Karolina, Baranowski Maciej, Bulic Weronika, Dobrowolska Aleksandra, Grzywniak Ewelina, Janeczek Natalia, Krawiec Agata, Krzeczkowska Adriana, Lemieszewski Maciej, Matyjaszczyk Agnieszka, Młynarczyk Miriam, Mruk Malwina, Siomka Wioleta, Skwarczyński Łukasz, Sławska Jolanta, Tysier Alicja, Wieleba Paweł, Wionczek Radosław, Wirga Paulina, Załugowicz Agnieszka, Żelazowska Małgorzata

klasa III B

Bajurko Angelika, Baranowska Marta, Bielecka Magda,  Bubak Małgorzata, Dembińska Ilona, Gąsiorek Agnieszka, Gierus Malwina, Gołębiewska Adriana, Hodór Małgorzata, Góral Adam, Juźków Kamila, Kaniowska Magdalena, Krawiec Katarzyna, Łukowski Adrian, Ostrowska Katarzyna, Paluch Karolina, Serafin Maciej, Sidorowicz Sławomir, Szpak Paulina, Szymański Daniel, Tomczak Natalia, Walkowicz Hanna, Winnicka Karolina, Woźniak Paulina

klasa III C 

Antochów Karolina, Bednarek Aleksandra, Buczyńska Martyna, Galicka Sylwia, Krawczyk Dominika, Księżnik Ewelina, Kuśmierzak Dorota, Paluch Agnieszka, Pławińska Justyna, Płoskonka Patrycja, Róża Martyna, Różanowska Elżbieta, Rutowicz Patrycja, Rzońca Kamila, Sałatkiewicz Karolina, Sicińska Weronika, Sienkiewicz Paulina, Solska Jowita, Ubowska Jolanta, Zdebski Damian, Zdunek Karolina

klasa III D

Bogus Weronika, Bułdak Marta, Bułkowski Mikołaj, Chojnacka Anita, Czarnecka Sandra, Gabruk Małgorzata, Gorazdowski Patryk, Hutowski Michał, Kiekisz Ewelina, Krawiec Krzysztof, Kuś Szymon, Lubaszczuk Mateusz, Mruklik Aleksandra, Nowicka Julia, Paciorek Karolina, Panek Radosław, Piasecka Dominika, Początek Maciej, Rudzka Marta, Sierakowski Dominik, Szwak Alicja, Tomczyk Ewelina, Urbańska Ewelina, Wieleba Paweł

klasa III A

Bajurko Michał, Dżul Kamila, Jankowska Justyna, K1imecka Katarzyna, Kozimor Robert, Koźlenia Dawid, Kubiak Tomasz, Mesjasz Klaudia, Olewniczak Iwo, Olszewski Łukasz, Patrzałek Agnieszka, Popowska Magdalena, Przybylska Marta, Słowikowska Aleksandra, Sobyra Ewa, Stelmach Wojciech, Swynarczuk Agnieszka, Szała Magda, Teklińska Aleksandra, Walków Dawid, Wechman Paulina, Widera Michał, Wójcik Michał, Ziółkowska Anna, Żuczkowska Joanna

klasa III B

Blizna Dominika, Bugryn Tomasz, Burzyński Marcin, Husak Agnieszka, Iwanowiec Marcin, Jędrysiak Karolina, Kutkowska Bożena, Kobiałka Kinga, Kobusiński Filip, Kotowicz Beata, Kozicki Mateusz, Krajewska Małgorzata, Kuczaj Ewelina, Kuklińska Martyna, Lis Patryk, Maciaś Ewelina, Michalska Aleksandra, Muszyńska Jesica, Pilarz Maciej, Przepiórka Anna, Rokitnicka Jessica, Skwarek Kamila, Sokół Natalia, Strzelecki Jakub, Stanisławska Karina, Wysoka Sylwia, Zachęba Aleksandra

klasa III C

Baściuk Agnieszka, Borysewicz Paweł, Czechonin Marta, Dolińska Justyna, Huk Ewa, Kaleta Dawid, Kapela Kajetan, Kozłowski Kamil, Kozoświst Grzegorz, Lejczak Bartosz, Niżyński Aleksander, Osmólska Ewa, Posyniak Kacper, Szymula Grzegorz, Wojciechowska Maja, Zakrzewska Katarzyna, Zygmanowski Piotr

klasa III D

Bardega Wiktor, Borowski Filip, Chamot Natalia, Dobek Natalia, Drozd Katarzyna, Gacek Alina, Honorowicz Dorota, Jermak Bartłomiej, Kapela Grzegorz, Kasperek Paulina, Kochanowska Katarzyna, Koliweszka Elzbieta, Kościelniak Paulina, Kotrys Angelika, Kowalczyk Anna, Kuczora Mariusz, Kulczycka Malwina, Madej Roksana, Michalak Damian, Mikołajczyk Ewelina, Ożga Wojciech, Silarski Dawid, Szpaczyńska Magdalena, Szumlakowski Zbigniew, Tracz Beata, Włodek Mateusz, Zadurowicz Karolina, Zajączkowski Marcin

klasa III E

Andraszak Henryk, Borkowski Wojciech, Bzdęga Monika, Chmielewska Diana, Czerniawska Patrycja, Dudzic Katarzyna, Gużda Dawid, Ignatowicz Justyna, Janowska Kamila, Kajdzik Elżbieta, Korczyńska Monika, Kurpiel Beata, Kurpiel Ewa, Lasota Anna, Leśniański Kamil, Litarowicz Dominika, Łęska Zuzanna, Łukasiewicz Karolina, Łukaszenia Łukasz, Łuszcz Marcelina, Maiwald Paulina, Możdżeń Anna, Nalewaj Agata, Osękowski Kamil, Przewoźna Justyna, Resiak Paulina, Ruszel Katarzyna, Rychter Daria, Tarczyńska Angelika, Wielgus Katarzyna

klasa III A

Andruszków Adrian, Bąk Mariusz, Bombrych Adriana, Chłoniewski Michał, Ciesielska Małgorzata, Cogiel Małgorzata, Garbowska Agata, Głowacka Sabina, Gruca Justyna, Gulczyński Rafał, Iwanowiec Marta, Jaskuła Klaudia, Jędrusiak Barbara, Kafel Justyna, Kiecak Miłosz, Kopiej Alicja, Molęda Łukasz, Paruch Przemysław, Piotrowicz Adam, Piotrowska Katarzyna, Polak Marta, Puchacz Kamila, Rodzik Malwina, Sawicki Wojciech, Serafin Paulina, Sobieraj Pamela, Staszyńska Paulina, Suska Agnieszka, Szyndrowska Patrycja, Tymków Justyna, Wierzbicki Adrian, Szyszkowska Elżbieta, Zakrzewska Aleksandra, Zuzek Adrian

klasa III B

Balicka Magdalena, Bałabuch Mateusz, Bider Anita, Bielak Paula, Dominik Adriana, Galicka Paula, Habrych Oliwia, Jarosz Maciej, Jaworska Patrycja, Junik Anna, Kamiński Damian, Kotowicz Agata, Krzciuk Tomasz, Kuczaj Ilona, Litarowicz Joanna, Lityński Michał, Łukasiewicz Maciej, Mazurkiewicz Malwina, Nowak Aneta, Parobecka Karolina, Pasternak Adrian, Sawicki Kamil, Skrzypek Karol, Sokal Maja, Szeniszewski Krzysztof, Walasek Kamila, Walenta Łukasz, Widera Paweł

klasa III C

Jarmoszka Krystian, Kozioł Gustaw, Krempińska Katarzyna, Lipowicz Karolina, Marciniak Natalia, Pietras Daria, Piotrowski Paweł, Puchała Olga, Serwadczak Jarosław, Skóra Katarzyna, Sobota Dawid, Sochacki Bartosz, Staworowski Krzysztof, Tulin Grzegorz, Turzański Jakub, Watras Wojciech, Zięba Iwona

klasa III D

Balsam Mateusz, Bąkowska Malwina, Bendzera Martyna, Bober Magdalena, Chruszczewska Agnieszka, Drozd Damian, Florczuk Sylwia, Gródecka Monika, Jakubek Aleksandra, Kaliszuk Mateusz, Kamińska Aneta, Kopiej Malwina, Kucek Katarzyna, Łukiewicz Łukasz, Maniakowska Kamila, Nowicki Wojciech, Picher Aleksandra, Plizga Paulina, Podgajny Marek, Romanowicz Olivia, Salij Błażej, Salińska Monika, Silarski Dawid, Smutniak Joanna, Stachura Katarzyna, Wieluchowski Kacper, Wojnarowska Kamila, Zacierka Edyta, Zadwórny Kamil, Ziober Małgorzata, Ostrzuszka Katarzyna

klasa III E

Abel Justyna, Bielecka Paulina, Chojnacka Katarzyna, Derega Marek, Drozd Dorota, Falkowicz Justyna, Florczak Patrycja, Horęzga Daria, Jarosławska Marta, Jarosz Malwina, Jarosz Filip, Kaczmarek Patrycja, Kazanecka Marta, Kogut Anna, Kukurowska Izabela, Kwiatkowski Mariusz, Lechwar Justyna, Łęczyński Krystian, Mazurkiewicz Magdalena, Młynarska Paulina, Pijanowska Anna, Pitera Aleksandra, Rabiega Aleksandra, Rosińska Ewa, Serafin Lucyna, Śliwa Agnieszka, Wójcik Adrian

klasa III A

Andrzejewska Paulina, Bartczak Zuzanna, Brzezińska Aleksandra, Burnat Marta, Chomiak Ewelina, Gogół Paulina, Gronowska Karolina, Hraca Angelina, Kempińska Katarzyna, Kotyla Łukasz, Kowalkowska Katarzyna, Kuczora Marta, Łozińska Emilia, Marciniak Marta, Nasiek Andrzej, Pakuła Patrycja, Rzepiak Katarzyna, Silarski Maciej, Smuga Michał, Sprawka Aleksandra, Starzyk Aneta, Surmińska Alicja, Szczepaniak Marlena, Szczęsny Szymon, Szlosek Adam, Tomczak Mateusz, Wolszon Martyna, Zalewski Mateusz, Załugowicz Justyna

klasa III B

Długosz Ewa, Galicka Małgorzata, Górzan Karol, Gromadzka Aleksandra, Jankowska Katarzyna, Jaworski Mateusz, Kajdzik Michalina, Kendzia Łukasz, Klein Remigiusz, Korycka Aleksandra, Kowalska Agnieszka, Krupa Sandra, Kubicka Paulina, Łuszcz Kamil, Maciejowska Anna, Majchrzyk Katarzyna, Migoń Sara, Mróz Iwona, Orłowska Aleksandra, Polaczek Paulina, Pysz Przemysław, Rada Karolina, Rogoziński Maciej, Rosińska Marta, Rosiński Maciej, Sękowska Ewelina, Skibiński Marek, Synowiec Izabela, Szczerbik Pamela, Szypowska Anna, Telego Jakub, Walczak Zuzanna, Wojas Jakub

klasa III C

Biernacka Patrycja, Bujak Ewa, Burek Justyna, Choroszewska Marta, Dyda Małgorzata, Golemo Małgorzata, Komarnicki Krzysztof, Kuczora Tomasz, Łaskarzewski Marek, Miller Jacek, Piasecka Joanna, Przybyś Michał, Rogalski Maciej, Ruszała Anna, Siudak Justyna, Tadla Przemysław, Wajda Grażyna, Walczak Katarzyna, Wiktorowicz Alina, Zakrzewska Justyna, Zoldy Eunika

klasa III D

Augustyn Łukasz, Bancewicz Tomasz, Bielecka Gabriela, Bielecka Małgorzata, Bilicz Damian, Bojko Aleksandra, Bonia Sabina, Budzowski Maciej, Dombrowa Angelika, Dziura Justyna, Girzycki Łukasz, Grucela Ewa, Grzeszczak Michał, Herman Aleksandra, Knera Tomasz, Kopiej Michał, Korycka Katarzyna, Kozera Karolina, Kucharski Marcin, Kuliczkowski Damian, Moszkowska Joanna, Mykita Agnieszka, Najda Katarzyna, Pawlita Monika, Pocheć Roksana, Starżyk Tadeusz, Stręg Agata, Styrna Elżbieta, Sulikowski Maciej, Ślifierz Paulina, Toczek Magdalena, Tworzydło Agnieszka, Wac Kamila, Winnicki Bartosz, Witek Karolina, Wiśniewski Artur, Woszczyk Marcin, Wójcik Aleksandra, Wystrach Agnieszka, Zaborniak Magdalena

klasa III A

Barczyszyn Patrycja, Bobowski Maciej, Buczkowska Martyna, Galus Alina, Garbaczewska Arleta, Hołyński Mateusz, Jakubowska Agnieszka, Kądziel Angelika, Kozłowska Magdalena, Kullanda Katarzyna, Mazgaj Ewelina, Ptak Joanna, Puszkiewicz Przemysław, Rączka Piotr, Rosiński Tomasz, Sobczak Justyna, Sobolewska Anna, Szwed Mateusz, Tatarek Katarzyna, Tereszkiewicz Dariusz, Tereszkiewicz Karolina Wierzbicka Katarzyna, Zatorska Elżbieta, Ziober Mateusz, Ziółkowska Aleksandra, Zubrzycka Aleksandra

klasa III B

Adamowska Anita, Balicki Michał, Cieślak Ewelina, Darłak Łukasz, Dobosz Dagmara, Gnap Agnieszka, Grabińska Jessika, Hip Paweł, Kostwicka Karolina, Krzciuk Paweł, Kułak Weronika, Maciążek Katarzyna, Małunowicz Elżbieta, Markiewicz Natalia, Maziarz Joanna, Michałków Agnieszka, Owczar Monika, Pachniowska Agnieszka, Ptak Agnieszka, Pustowar Agnieszka, Rosińska Hanna, Rosińska Sabina, Salak Alicja, Skalska Ewelina, Stefańska Martyna, Stopa Dorota, Szargut Anna, Szklarz Malwina, Szotek Ewa, Tomaszewska Marta, Witkowska Oliwia, Włodarczyk Monika, Wojciechowska Joanna, Wyrwas Anna

klasa III C

Cudak Maria, Doroszko Elżbieta, Drabik Dawid, Gorek Andrzej, Janeczek Stefan, Kuziemska Sabina, Leśkiewicz Kornelia, Literowicz Tomasz, Młodynia Paweł, Mudry Maciej, Obodziński Paweł, Pieczarka Mateusz, Pławiński Piotr, Skibiński Sebastian, Statkiewicz Artur, Tysier Katarzyna, Zachariasz Piotr, Zalewski Arkadiusz, Zamoroka Michał, Ziołek Tomasz

klasa III D

Antoszczyszyn Karolina, Bobrowski Stanisław, Dmytryszyn Joanna, Dudziński Maciej, Duraj Sandra, Falandys Rafał, Idzi Kamila, Jabłoński Michał, Kocaba Iwona, Krukowska Kamila, Meketiuk Grzegorz, Meller Wojciech, Nawrocka Agnieszka, Niemczyk Barbara, Oćwieja Sandra, Pabian Dorota, Pawlak Karolina, Pawliszyn Estera, Pencz Stela, Pocentek Anna, Ring Katarzyna, Semeniuk Dariusz, Siciński Sebastian, Silarska Marzena, Skowronek Angelika, Sołtys Marta, Stanek Zuzanna, Stelmach Marta, Stopa Justyna

klasa III E

Badurowicz Joanna, Bednarczyk Sabina, Bednarska Dominika, Borkowska Monika, Borowiecka Marta, Borowska Bianka, Charłamow Aleksandra, Głowacka Dorota, Halama Maciej, Kliś Patrycja, Krztoń Dagmara, Lossy Ewelina, Maciaszek Ewelina, Nowak Lucyna, Olszewska Kamila, Puszczewicz Bartosz, Saliński Mateusz, Siwek Anna, Suski Michał, Telecki Wojciech, Tesarewicz Diana, Tesarowicz Monika, Weis Krystian

klasa III A

Barańska Ewa, Bednarska Marta, Chamot Agnieszka, Galant Agnieszka, Jamróz Tomasz, Lis Małgorzata, Manjić Amelia, Mikołajczyk Kamila, Miksza Adriana, Paluch Renata, Pęzioł Monika, Preis Anna, Przybylski Maciej, Ptak Katarzyna, Rudyk Tomasz, Salij Mateusz, Sienkiewicz Olga, Staroń Agata, Swynarczuk Kamila, Świętalska Judyta, Wantuch Natalia, Wiśniewska Pamela, Zygosz Iwona

klasa III B

Bałkowiec Krzysztof, Baściuk Wioleta, Broda Anna, Buczarski Wojciech, Bułkowska Aleksandra, Charowska Justyna, Ciąglewicz Anna, Cupek Ewelina, Dudzik Paula, Fotek Anna, Haręża Justyna, Józefkiewicz Patrycja, Kołodyński Szymon, Krocz Magdalena, Kuklińska Agata, Mączko Jagoda, Misztal Michał, Niechaj Marta, Nowak Justyna, Nowicka Katarzyna, Nowotarska Katarzyna, Piotrkowski Piotr, Polańska Agnieszka, Puszczewicz Magdalena, Soboń Marianna, Stańczyk Kornelia, Strzelecka Judyta, Wacławik Magdalena, Walasek Katarzyna, Wysocka Aneta, Załugowicz Mariola

klasa III C

Barańska Kamila, Beń Mateusz, Budzowski Jakub, Bułkowska Dorota, Chamot Aleksander, Chrobak Mariusz, Cichecki Łukasz, Doroszko Krzysztof, Dworecki Bartosz, Gocka Emilia, Krawczyk Karolina, Kruk Bartosz, Kubiak Bartłomiej, Kustra Sebastian, Lorek Anna, Łęska Magdalena, Maziarz Łukasz, Mączka Anna, Mela Marcin, Milian Szymon, Mordal Paweł, Pastuszka Kamil, Posyniak Szymon, Sierakowski Mateusz, Smarsz Adam, Sokołowski Grzegorz, Wac Sandra, Wirga Nela, Wysoka Joanna, Zakrzewska Agnieszka

klasa III D

Bednarczyk Agnieszka, Bernacka Katarzyna, Drozd Ewa, Gabruk Aneta, Gazda Kamila, Gortych Katarzyna, Górska Joanna, Graczyk Katarzyna, Grocholski Mateusz, Grzeszczak Wojciech, Jureczka Angelika, Kamiński Michał, Kapera Katarzyna, Kowalska Kamila, Lenartowicz Mariola, Łukaszenia Paulina, Marciniak Marta, Palus Bartosz, Resiak Anna, Rodzińska Julia, Rutkowska Magdalena, Sikorska Katarzyna, Sinicki Paweł, Stachura Marta, Stempniak Łukasz, Szczeblowska Katarzyna, Szewczyk Dorota, Świstak Izabela, Uryga Wojciech, Wąsowska Sandra, Zachariasz Sylwia

klasa III E

Bednarz Mateusz, Cogiel Marcin, Dembiński Łukasz, Jaros Kamila, Jurek Michał, Kiekisz Andrzej, Kobylańska Roksana, Kość Roksana, Lach Marek, Lach Marta, Lewczak Ewelina, Madejski Jakub, Medyński Przemysław, Milczarek Adam, Nowak Sandra, Nowak Karol, Owsiak Martyna, Skóra Łukasz, Włodarczyk Marta, Wolny Robert, Zakrzewska Aneta, Żygadło Karolina

klasa III A

Bachryj Agata, Baszak Monika, Borończyk Ryszard, Brodziak Agata, Brzezińska Joanna, Chruścicki Maciej, Fedorowicz Barbara, Galar Bartosz, Jabłoński Mateusz, Jany Agata, Jaros Kamila, Józefczyk Ilona, Kinaszczuk Katarzyna, Koban Ada, Kruczek Agnieszka, Lenartowicz Monika, Marciniak Bartosz, Marynowski Krzysztof, Mianowana Karolina, Michułka Justyna, Rokoszak Katarzyna, Sierakowski Bartosz, Szewczuk Katarzyna, Szkudniewska Elżbieta, Szlosek Małgorzata, Tymków Klaudia, Wiśniewska Anita, Wolszon Alicja, Wyczawska Katarzyna

klasa III B

Bagińska Magdalena, Baran Kamil, Burba Michał, Bykowy Wiktor, Darowska Kamila, Fojtar Gabriela, Jakiemczuk Wioleta, Janowska Karolina, Jesri Diana, Jędrzejczyk Sandra, Kozłowska Patrycja, Kroczak Olimpia, Łyżwa Liwia, Mazur Aleksandra, Nowicka Bianka, Otwinowski Kamil, Pawulich Katarzyna, Piotrowska Magdalena, Procyszyn Marta, Sawka Dominika, Skwarek Izabela, Szczodrowska Aleksandra, Teneta Marta, Wirga Anita, Zubrzycka Marta

klasa III C

Bartol Anna, Borkowski Grzegorz, Buryło Krzysztof, Cios Iwona, Gałka Mateusz, Goruk Sylwia, Jermark Grzegorz, Kędra Katarzyna, Knych Łukasz, Kononowicz Michał, Kuczora Krzysztof, Kurtyka Robert, Musiał Krystian, Najda Krzysztof, Piróg Mateusz, Plewa Krzysztof, Puszczewicz Oskar, Retman Sandra, Rosiński Andrzej, Rowiński Wojciech, Ruciński Grzegorz, Szała Bartosz, Szczygielski Sebastian, Szostak Marcin, Szuba Marcin, Wełpa Michał, Wysoka Anna, Walasek Tomasz, Zajączkowski Maciej

klasa III D

Bednarz Edissa, Bednarz Marta, Bronik Dagmara, Chromik Anita, Czepielewska Justyna, Dembińska Agata, Jabczyk Adam, Jackowiak Piotr, Kempczyńska Marta, Kendzia Małgorzata, Kocaba Joanna, Korzus Tomasz, Kucyniak Natalia, Masur Krystian, Moriak Anna, Naróg Michał, Niegel Aleksandra, Niemczyk Jarosław, Nowańska Kamila, Olchowy Malwina, Pakuła Michalina, Paluch Magdalena, Paranycz Justyna, Pawlita Paweł, Procajło Monika, Pura Małgorzata, Różańska Agnieszka, Sadowińska Aneta, Semeniuk Damian, Siek Maciej, Smuga Maciej, Smutniak Iwona, Sokal Monika, Statkiewicz Agata, Woszczyn Mateusz, Zając Aleksandra

klasa III A

Banasiuk Anna, Bogacki Łukasz, Bujak Elżbieta, Gąsiorowski Przemysław, Golda Maciej, Grablewska Małgorzata, Gwozdecka Blanka, Hofman Adam, Jędrzejak Wojciech, Kaczan Justyna, Królikowski Krystian, Linek Ewelina, Marciniak Bartosz, Michalska Monika, Nowak Natalia, Ogorzelec Łukasz, Piotrowska Małgorzata, Romaniec Jagoda, Rzepkiewicz Paweł, Serafińska Ilona, Skarżyńska Katarzyna, Stankiewicz Natalia, Stefaniszyn Marcin, Stochnij Agnieszka, Trzonkowski Michał

klasa III B

Adamska Elżbieta, Aidamenbor Diana, Bajkiewicz Łukasz, Biernat Agata, Chłopek Krzysztof, Cichoń Marcin, Cieślak Robert, Dela Katarzyna, Ferdynus Karolina, Fudała Beata, Gajek Bartosz, Gajewska Patrycja, Karwińska Nina, Kołodziejczyk Kinga, Konarski Adam, Krawczyk Justyna, Krzysztofik Marta, Kucia Paweł, Lis Agnieszka, Macierzyńska Joanna, Majerczyk Sabina, Michułka Izabela, Pastuszczak Izabela, Pawluk Anna, Puszczewicz Marcin, Rudyk Elżbieta, Sienkiewicz Marek, Sinkowska Kamila, Stec Paulina, Szkoda Karolina, Wawrzoszek Justyna, Wołkowicz Weronika

klasa III C

Bajzert Piotr, Bielecka Justyna, Bogacka Magdalena, Boguska Aleksandra, Borkowski Łukasz, Drążkowska Małgorzata, Duliniec Kamil, Gądek Mateusz, Kampa Michał, Karcz Maciej, Klichta Kacper, Konopko Jakub, Krukowski Michał, Ksiądzyna Michał, Lenart Jacek, Łuczyńska Magdalena, Maciejowska Martyna, Maksymenko Irena, Markowski Paweł, Mela Michał, Oćwieja Magdalena, Polański Remigiusz, Pura Bartosz, Rajtar Rafał, Rosiak Zuzanna, Zborowski Łukasz, Oelke Zbigniew

klasa III D

Abel Grzegorz, Bąk Piotr, Brożyna Piotr, Dołhańczuk Małgorzata, Dymitrzak Arkadiusz, Kawiak Karolina, Kononowicz Michał, Książek Paweł, Moskal Natalia, Obodziński Krzysztof, Owczarek Szymon, Leszczyńska Katarzyna, Posyniak Paweł, Raczyński Tomasz, Rogalski Mateusz, Skibiński Radosław, Sobczuk Michał, Socha Katarzyna, Szymański Piotr, Ślifierz Ewelina, Ślusarczyk Ewelina, Tymków Marcin, Wełpa Michał, Wołoszyn Anna, Wójcik Tomasz, Zuzek Mariusz

klasa III E

Bednarska Magdalena, Borkowska Alicja, Bykowska Edyta, Eliasz Krystian, Gackowska Dorota, Gola Katarzyna, Guglas Aleksandra, Hojeński Marcin, Hutnik Dorota, Iwańczyk Lidia, Jaskuła Wioleta, Kłonowska Barbara, Marszałek Krzysztof, Matkowska Iwona, Mazurkiewicz Adriana, Mucha Mateusz, Owad Malwina, Piotrowska Justyna, Pluta Tomasz, Rzeźnik Arkadiusz, Sadowski Mateusz, Smoleń Jakub, Sobczak Ewa, Stachura Justyna, Stankowski Tomasz, Winiarska Diana, Zwierzchowska Faustyna

klasa III F

Bąkowska Magdalena, Czechowski Bartosz, Forlita Mateusz, Garnczarczyk Diana, Gutwiński Alan, Iwasieczko Justyna, Karaś Monika, Konrad Katarzyna, Kowalczyk Dorota, Kowalska Danuta, Kozoświst Żaneta, Matczak Magda, Mochniak Dorota, Owsiak Aleksandra, Papież Elżbieta, Paradnia Agata, Pawłuszko Tomasz, Piwowarczyk Justyna, Posyniak Mateusz, Raczkowski Jacek, Ruciński Łukasz, Sadłoń Wojciech, Serwadczak Małgorzata, Stankiewicz Katarzyna, Szporka Bartłomiej, Wojtycza Katarzyna, Wyrodek Katarzyna, Załugowicz Sylwia

klasa IVA

Achmadijewa Elmira, Baranowska Kaja, Budzan Izabela, Cios Marzena, Ferenc Marta, Grancarz Marta, Habrych Dawid, Ilnicka Marta, Jasiewicz Ludmiła, Jędrzejczak Karolina, Kielian Rafał, Kołyga Krzysztof, Kotarska Anna, Kowalczyk Paweł, Kucek Paweł, Lubczyńska Ludmiła, Meller Monika, Michułka Bartosz, Oratyńska Justyna, Pierz Katarzyna, Piotrowiak Łukasz, Rusiecka Anna, Smolińska Ewelina, Sajdak Joanna, Stefaniszyn Kacper, Stochnij Karol, Szkolnicka Anna, Świstak Maciej, Ustrzycka Marta, Zimna Anna

klasa IV B

Balicka Kamila, Chmielewski Maciej, Chomaniec Maja, Domańska Anna, Drozd Grzegorz, Drozd Michał, Flekiej Aleksandra, Głowacki Bartosz, Kadłubowski Łukasz, Kędra Agnieszka, Kołodziejczyk Sebastian, Kowalkowski Marcin, Krzesińska Karolina, Lasota Joanna, Lisowiec Jarosław, Łaciak Krzysztof, Łapińska Ewa, Mackiewicz Radosław, Malec Bartosz, Malec Karolina, Myślińska Monika, Niesłuchowska Justyna, Nowacki Przemysław, Oestreicher Krzysztof, Płociniczak Łukasz, Polaczek Aleksandra, Rainczak Kinga, Skorochoda Anna, Sowula Marta, Szczepańska Malwina, Tomczuk Kamila, Tyburczy Bartosz, Walasek Aneta, Wawrzyniak Ewelina, Wojas Małgorzata, Zarankiewicz Tomasz, Żuratyński Przemysław

klasa IV C

Augustyniak Sandra, Banik Arkadiusz, Barańska Urszula, Bartosz Tomasz, Bednarz Sara, Blumicz Małgorzata, Chruń Natalia, Cichoń Andrzej, Ciechanowska Ewelina, Gieża Dawid, Godzisz Kinga, Hamik Łukasz, Hawrylów Agnieszka, Jasińska Marta, Kania Elżbieta, Kopyt Mikołaj, Kozłowska Monika, Kruk Kamila, Kucharczyk Bartosz, Litwiński Łukasz, Mandra Dawid, Niedźwiedź Krzysztof, Świechowski Mateusz, Świetlicka Monika, Urban Małgorzata, Wiśniewski Mateusz, Wróblewski Jakub, Zając Aleksander, Zdanowicz Karolina

klasa IV D

Adamowski Artur, Baczyńska Marta, Besz Agnieszka, Błoniarczyk Małgorzata, Czykieta Elżbiet