XII turniej szachowy „Herbert też grał w szachy”

Dnia 2 czerwca , po trzyletniej przerwie, odbył się w szkolnej auli, długo oczekiwany XII turniej szachowy „Herbert też grał w szachy”. Sędzią turnieju był pan Jacek Toporowski, wieloletni pasjonat i popularyzator szachów w Brzegu, który od lat chętnie współpracuje z naszą szkoła. Do udziału w turnieju zgłosiło się 19 zawodników, uczniów naszej szkoły. Bardzo cieszy fakt, że wśród naszej młodzieży są osoby, które znają tą piękną i „królewską grę”.
Wyniki XII Turnieju „Herbert też grał w szachy” przedstawiają się następująco.
W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Agata Kozubowska z klasy 2A, II miejsce Viktoria Rolska z klasy 1 C, III miejsce Oliwia Czajkowska z klasy 1 C.
W kategorii chłopców I miejsce zajął Michał Minkiewicz z klasy 2B, II miejsce Bartosz Zacharewicz z klasy 1 B, III miejsce Szymon Dorociak z klasy 1A
Wszystkim gratulujemy