XIII Turniej „Herbert też grał w szachy”

Dnia 30 maja, w szkolnej auli odbył się XIII turniej szachowy „Herbert też grał w szachy”. Do szkolnych rozgrywek przystąpiło 23 uczniów naszej szkoły. Rywalizacja była bardzo wyrównana i bardzo zacięta. Sędzią turnieju był pan Jacek Toporowski, wieloletni pasjonat i popularyzator szachów w Brzegu, który od lat chętnie współpracuje z naszą szkoła. Bardzo cieszy fakt, że wśród naszej młodzieży są osoby, które znają tą piękną i  „królewską grę”.

Wyniki XIII Turnieju „Herbert też grał w szachy” przedstawiają się następująco.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kamila Bańkowska z klasy 1B, II miejsce Agata Kozubowska z klasy 3A, III miejsce Oliwia Czajkowska z klasy 2 C.

W kategorii chłopców I miejsce zajął Michał Minkiewicz z klasy 3B, II miejsce Mikołaj Szabla z klasy 2A, III miejsce Robert Zawada z klasy 3A

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.