Dzień Języków Obcych w II LO

W zeszły piątek, tj. 01 kwietnia, w naszej szkole odbył się dzień języków obcych, w którym udział wzięły czteroosobowe drużyny, reprezentujące każdą klasę. Na uczniów czekały przygotowane przez nauczycieli zadania i quizy, które miały w podchwytliwy sposób sprawdzić wiedzę uczniów. Nad całą zabawą czuwali uczniowie klasy europejskiej, którzy odpowiedzialni byli za uczciwy przebieg gry. Gra odbywała się w auli szkolnej, gdzie uczniowie przechodzili przez 10 różnych stanowisk i wykonywali różne zadania związane z tematyką języków obcych. Zabawa nie była wcale tak łatwa, jak mogłoby się wydawać, ale nasi uczniowie znakomicie dali sobie radę. Niektórzy z nich wykazali się większą wiedzą, dzięki czemu znaleźli się na podium i zostali nagrodzeni:
I miejsce- 2c
II miejsce- 3BN
III miejsce- 3CN
Dodatkiem do całej zabawy był występ szkolnego zespołu wokalnego „Skylight” oraz przygotowane przez uczniów klasy 3 filmiki, gdzie zaprezentowali oni w ciekawy sposób swoją znajomość języków obcych.
Dziękujemy za świetną zabawę przygotowaną przez nauczycieli języków obcych z naszej szkoły i gratulujemy zwycięzcom oraz każdemu kto spróbował swoich sił w zabawie.