Nauka w trybie hybrydowym

Już od 17 maja czekamy na Was w szkole!
Po takiej długiej przerwie zdajemy sobie sprawę, że to może być trudne i stresujące.😊👨‍👧‍👧
My, nauczyciele jesteśmy gotowi na to, żeby przede wszystkim odbudować nasze relacje, nauczyć się znowu być ze sobą.
Bądźcie dobrej myśli, czekamy na Was! ❤️
Od dnia 17.05.2021 r uczniowie II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BRZEGU będą brali udział w zajęciach według planu lekcji w trybie hybrydowym wedle ustalonego harmonogramu:
Od 17.05-21.05 klasy IA, IB, IC, ID, 2B stacjonarnie w szkole , klasy IIA, IIC, IIAN, IIBN, IICN zdalnie online
Od 24.05-28.05 klasy IIA, IIC, IIAN, IIBN, IICN stacjonarnie w szkole, klasy IA, IB, IC, ID, 2B zdalnie online
Od 31.05 nauka stacjonarna dla wszystkich uczniów
Każdy z uczniów przechodzi na wskazaną formę nauczania, jaka została ustalona i jest ona obowiązkowa dla uczniów naszej szkoły.